سبد خرید ( 0 )

همکاری با
خانه مادر و کودک

اینستاگرام فرمانیه

اینستاگرام تهرانپارس
امروز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
شعبه فرمانيه

فضای آموزشی

خانه ی مادر و کودک ایرانی ، دومین شعبه خود را درآغاز سال 98 در  خیابان فرمانیه با توجه به نیاز این منطقه به کلاس های اختصاصی مادر و کودک  تاسیس کرده است. 

مدیریت این مرکز با کوله باری از تجربه و سالها فعالیت و بررسی نیازهای  مادران و کودکان و سنجش رضایت مادران ، شعبه دوم را با طراحی دکوراسیون اختصاصی و تجهیزات منحصر به فردی ، ایجاد کرده است.

ویژگی متمایز خانه مادر و کودک ایرانی در شعبه فرمانیه طراحی این مجموعه در یک ساختمان مدرن در طبقه سوم با چشم انداز عالی از تهران ،  با فضاهای تفکیک شده  ، شاد با انرژی های مثبت و ساده با رنگ های لایت و پر از نور و طراحی مدرن و کودکانه است.

کادر اجرایی و تیم مربیان همگی از لباس های شاد و کودکانه استفاده میکنند و بدون حجاب هستند و محیط برای کودک بسیار جذاب و شادی آور است.

فضای آموزشگاه بسیار پاکیزه ، تمیز و بهداشتی است و همه بدون کفش وارد محیط میشوند.

امکان ویژه  :

در شعبه فرمانیه امکان ثبت نام در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعت ها برای مادران فراهم است. هر مادر با توجه به نیاز خود ، ساعت و روز دلخواه کلاس را انتخاب میکند و هیچ محدودیت روزی و ساعتی در آموزشگاه وجود ندارد.

به محض ثبت نام ، کودک  میتواند در همان روز و یا روز بعد در کلاس شرکت کند و هیچ معطلی و انتظاری برای تشکیل کلاس وجود ندارد. 

امکان سوپر ویژه : 

در صورت غیبت و یا سرماخوردگی کودک ، آموزشگاه کلاس جبرانی در همان ماه برای کودک برگزار میکند و مادر میتواند در روزهای شنبه در کلاس ورزش مادر و کودک شرکت کند وهیچ جلسه ای از یک ترم را در همان ماه از دست ندهد.

 

نشانی : تهران ، فرمانیه غربی ( شهید لواسانی ) ، بر خیابان اصلی ، حد فاصل کوچه آریا و آقایی  ، ساختمان  بانک پاسارگاد ، پلاک 118 ، طبقه سوم

تلفن مشاوره ثبت نام  : 22207066

 

تصاویر
فیلم
https://www.embed-map.com
https://www.embed-map.com

نشانی شعبه فرمانیه :

فرمانیه غربی (شهيد لواسانی ) ، بر خیابان اصلی ،  حد فاصل خيابان آريا و آقايی ، ساختمان بانک پاسارگاد ، پلاک 118 ، طبقه سوم

تلفن مشاوره ثبت نام  : 22207066

روزها و ساعات مراجعه :

شنبه تا چهارشنبه : 9/30 الی 18

پنج شنبه ها : 9/30  الی 13/30

 

براي کسب امتياز کليک کنيد

نشانی شعبه تهرانپارس :

تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم  خیابان 188 شرقی (شهید رحمانی) ،  پلاک 102

تلفن مشاوره ثبت نام  : 76703980

روزها و ساعات مراجعه :

شنبه تا چهارشنبه : 9/30 الی 18

پنج شنبه ها : 9/30  الی 13/30