سبد خرید ( 0 )

همکاری با
خانه مادر و کودک

اینستاگرام
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
روش آموزش خانه مادر و کودک ایرانی

کارگاه مادر و کودک ، کلاس مادر و کودک ، بهترین مهد کودک در شرق تهران ، بهترین مهد کودک در تهران ، مهد کودک در تهرانپارس ، مهد کودک ، بهترین مهد کودک منطقه 4 

دوره های هدفمند با رويکرد بازی های هدفمند و افزایش هوش های هشتگانه :

دوره های هدفمند خانه مادر و کودک ایرانی، مناسب با رده سنی کودک ، بر طبق آخرين روش های تربيتی آموزشی جهان و بر اساس الگوهای روانشناختی کودک ، برنامه ريزی شده است . کودک در اين دوره ها علاوه بر اين که شاد است و بازی کودکانه با همسالان خود را تجربه ميکند ، مهارت هايش تقويت ميشود و هوش های هشتگانه اش قوت می یابد .آموزش کاملا به صورت غير مستقيم و از طريق بازی صورت می گيرد .

مهمترین نیاز کودک از بدو تولد تا 1/5 سالگی ، نیاز به امنیت است و مادر سمبل امنیت است .دومین نیاز کودک از 1/5 سالگی تا 3 سالگی نیاز به استقلال و کسب اعتماد به نفس است .امنیت پایه ی اعتماد به نفس است. از 3 تا 6 سالگی مهمترین نیاز کودک بازی کردن است که از طریق بازی هوش های هشتگانه تقویت میشود. از سن 6 سالگی به بعد مهمترین نیاز کودک آموزش است.

هدف اصلی خانه مادر و کودک ایرانی در این دوره ها تغییر رویکرد رو به رشد آموزش زود هنگام در کودکان زیر ۶ سال است.

و دادن آگاهی به مادران که از مهد رفتن کودک در سنین پایین خودداری کنند . چون پیامدهایی مثل اضطراب جدایی و عدم اعتماد به نفس و ... در سالهای بعد برای کودک باقی می گذارد. 

خانه ی مادر و کودک ایرانی بر اساس رسالتی که دارد دوره های را طراحی کرده است که برای رشد یک کودک متعادل به مادر یاری می کند .
مجموعه مادر و کودک ایرانی تنها مجموعه تخصصی هوش های هشتگانه است که به صورت تلفیقی و متناسب با سن کودک بر روی هر یک از هوش ها کار می کند و مهارت کودکان را بالا می برد ودر پایان هر ماه به مادر روند مهارتی کودکان ارائه می گردد و بهترین روش به مادر پیشنهاد داده می شود.
تمامی هوش ها به صورت بازی و خلاقانه برای کودک ارائه می شود و به همین دلیل کودک تمایل زیادی برای ادامه دادن دوره ها از خود نشان می دهد‌.
موفقیت ما در جذب فوق العاده کودکان و ایجاد علاقه و اشتیاق برای شرکت در کلاس ها است زیرا  کودک تحت فشار آموزش قرار نمی گیرد و فضا شاد ، بازی ها متنوع و متناسب با سن کودک طراحی شده است.
در هر جلسه از کلاس ، آیتم های مختلفی از ترکیب بازیها وجود دارد که بسیار جذاب و سرگرم کننده و شادی آور است و کودک خسته نمیشود .
در هر جلسه از کلاس نکات تربیتی متناسب با سن کودک به مادر ارائه می شود.
از خدمات مجموعه ما  مشاوره رایگان فرزند پروری و مسائل تربیتی به مادران عزیز است.
دوره های ما بر اساس گروه سنی کودک طبقه بندی شده که در نوع خود بی نظیر هست .
و برای هر گروه سنی در ماههای مختلف برنامه های متنوع وجود دارد که براساس هوش های هشتگانه است.
 
محور اصلی کلاس های مادر و کودک ايرانی ، عبارت است از:
  1. شکوفا شدن خلاقیت و آشنایی با هنر
  2. افزايش هوش های هشتگانه کودک ( هوش کلامی ، حرکتی ، تمرکزی ، تصویری ، اجتماعی ، درون فردی ، موسیقیایی ، طبیعت گرایانه ) از طريق بازی و فعاليت های هنری
  3. رشد مهارت های حسی و حرکتی ( پرورش عضلات و حواس پنجگانه )
  4. شناخت کودک از خود ( شناخت اعضای بدن ، درک احساس ، کشف و دريافت علائق و خواسته های خود )
  5. رشد مهارت های اجتماعی ( انجام فعاليت های گروهی در قالب هنر و بازی ، آشنايی با محيط و ارتباط با آن )
  6. رشد مهارت های شخصيتی و خودياری کودک ( افزايش اعتماد به نفس ، حل مسئله ، پرورش قوه تخيل در قالب بازی )

کليه فعاليت ها به دليل حضور مادر در کنار کودک ، کمک شايانی به ايجاد احساس امنيت در کودک ميشود و آمادگی لازم برای کسب استقلال و اعتماد به نفس در مراحل بعد ايجاد ميشود.

 

 

براي کسب امتياز کليک کنيد

نشانی خانه مادر و کودک ایرانی

تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس ، خیابان 188 شرقی (شهید رحمانی) ،  پلاک 102

تلفن مشاوره ثبت نام  : 76703980

روزها و ساعات مراجعه :

شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 18